Умивальник Jika Olymp 816612 450 мм
Фото 2 |
Jika Olymp 816612 450 мм550 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Olymp 816612 450 мм
Умивальник кутовий Jika Olymp Deep 45 H8166120001041 | 1 822 грн. |
Умивальник кутовий Jika Olymp Deep 45 H8166120001041 | 1 845 грн. |
Раковина JIKA Olymp Deep 45 см (H8166120001041) H8166120001041 | 2 092 грн. |
Умывальник Jika Olymp Deep 45 H8166120001041 | 2 017 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 816612104 — з отвором під змішувач
- арт. 816612109 — без отвору під змішувач
Модификації Jika Olymp 816612
Ціни на Jika Olymp 816612 |
---|---|---|---|---|
Jika Olymp 816612 450 мм | від 1 822 грн. | 4 пропозиції | ||
Jika Olymp 816614 550 мм | від 2 883 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →