Умивальник Jika Olymp 812614 650 мм (H8126140001041)
Фото 4 |
Jika Olymp 812614 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Olymp 812614 650 мм
Усі ціни 6 →Умивальник Jika Olymp Deep 65 H8126140001041 | 2 310 грн. |
Умивальник Jika Olymp Deep 65 H8126140001041 | 1 735 грн. |
Умивальник підвісний JIKA Deep H8126140001041 650x480x190мм прямокутний бі | 2 142 грн. |
Раковина JIKA Olymp Deep 65 см (H8126140001041) H8126140001041 | 1 830 грн. |
Умывальник Jika Olymp Deep 65x48 H8126140001041 | 2 085 грн. |
Умивальник підвісний JIKA Deep H8126140001041 650x480x190мм прямокутний бі | 2 142 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 812614104 — з отвором під змішувач
- арт. 812614109 — без отвору під змішувач
Модификації Jika Olymp 812614
Ціни на Jika Olymp 812614 |
---|---|---|---|---|
Jika Olymp 812611 500 мм | від 1 649 грн. | 4 пропозиції | ||
Jika Olymp 812612 550 мм | від 1 654 грн. | 4 пропозиції | ||
Jika Olymp 812613 600 мм | від 1 719 грн. | 6 пропозицій | ||
Jika Olymp 812614 650 мм | від 1 735 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →