Вантажна шина Triangle TRS02 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRS02 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRS02 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 14 →Triangle TRS02 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/148M | 11 862 грн. |
Triangle TRS02 (рулевая) 295/80 R22.5 152/148M 16PR | 10 012 грн. |
TRIANGLE TRS02 295/80 R22.5 152/149M | 9 912 грн. |
Triangle TRS02 (рулевая) (295/80R22.5 152/148M) | 10 444 грн. |
TRIANGLE TRS02 (рульова) 295/80R22.5 152/148M | 10 003 грн. |
ще 9 пропозицій