Вантажна шина Jinyu JF518 295/60 R22.5 150L
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JF518 295/60 R22.5 150L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JF518 295/60 R22.5 150L
Усі ціни 13 →Jinyu JF518 (рулевая) (295/60R22.5 150L) | 10 439 грн. |
Jinyu JF518 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147L 18PR | 10 576 грн. |
Jinyu JF518 295/60 R22.5 150/147L | 10 197 грн. |
Вантажна шина JINYU JF518 295/60R22,5 150/147L | 10 234 грн. |
Грузовые шины Jinyu JF518 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147L 18PR 1002561785 | 10 374 грн. |
ще 8 пропозицій