Кулі й патрони JSB Exact Test 5.5 mm 0.51 g 210 pcs
JSB Exact Test 5.5 mm 0.51 g 210 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Exact Test 5.5 mm 0.51 g 210 pcs
Усі ціни 8 →Свинцовые пули JSB Diabolo Test Exact Jumbo 5.5 мм, 1.03 г 210 шт (2004-21 | 497 грн. |
Пульки JSB Exact Test 5,5 мм 210 шт/уп (2004-210) 2004-210 | 497 грн. |
JSB Пульки JSB Exact Test 5,5 мм 210 шт/уп (2004-210) 2004-210 | 497 грн. |
Пули пневматические JSB Exact Test 5,5 мм 210 шт/уп (2004-210) 2004-210 | 497 грн. |
Свинцеві кулі JSB Exact Test 5,5 мм 1,030; 1,645; 0,930; 1,175; 0,870 р 21 | 497 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →