Витяжка Kaiser AI 7418 Eco чорний
Kaiser AI 7418 Eco чорний 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser AI 7418 Eco чорний
Усі ціни 6 →Kaiser Kaiser AI 7418 Eco | 37 999 грн. |
Кухонная вытяжка Kaiser AI 7418 Eco | 35 356 грн. |
Kaiser AI 7418 Eco | 37 490 грн. |
Вытяжка Kaiser AI 7418 Eco | 37 999 грн. |
Витяжка Kaiser AI 7418 Eco | 37 999 грн. |
Витяжка кухонна Kaiser AI 7418 Eco | 37 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →