Витяжка Kaiser EA-644 W Eco білий
Відео 1Фото 2 |
Kaiser EA-644 W Eco білий потужна |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Купити Kaiser EA-644 W Eco білий
Усі ціни 8 →Kaiser Kaiser EA 644 W Eco | 15 599 грн. |
KAISER EA 644 W Eco | 14 299 грн. |
Витяжка вбудована Kaiser EA 644 W Eco 169-01 | 15 599 грн. |
Кухонная вытяжка Kaiser EA 644 W Eco | 14 499 грн. |
Kaiser EA 644 W Eco | 15 190 грн. |
Преміальний дизайн Avantgarde Plus
Kaiser EA-644 W Eco — телескопічна витяжка з розумним керуванням, розрахована на продуктивне видалення з кухні парів та характерних запахів. Це якісна і дорога модель з преміальним дизайном Avantgarde Plus, чудовим наповненням і розширеними функціональними можливостями. Зовнішнє оздоблення витяжки рясніє поверхнями з нержавіючої сталі INOX з олеофобним ефектом Anti touch, який не залишає на металі слідів від пальців. Для роботи в режимі відведення, в якому використовується звичайний алюмінієвий фільтр, прилад підключається до вентиляційного каналу Ø 150 або 120 мм (перехідний фланець в комплекті) за допомогою еластичної гофротруби (а от її в комплекті немає). В монтажному наборі передбачені стулки зворотного клапана не дадуть повітря з вулиці проникнути всередину приміщення. А от використання моделі в режимі рециркуляції, під час якого очищене повітря повертається у приміщення, вимагає додаткової установки вугільного фільтра.
Сенсорна панель управління з таймером відключення
Високою максимальною продуктивністю 910 м³/год прилад зобов'язаний потужному 3-швидкісному мотору, який навіть на пікових навантаженнях працює досить тихо (59 дБ). Згідно з жорсткими нормативами ЄС, тривалість роботи електродвигуна потужністю 280 Вт на максимальній швидкості не може перевищувати 7 хвилин. По закінченню цього часу автоматично встановлюється середнє значення швидкості. Сенсорні кнопки електронної панелі керування Kaiser Intelligent System зі зручним дисплеєм розташовані на торцевій пластині висувного екрана з білого дзеркального скла. Тут розміщені 3 кнопки керування швидкістю, кнопка увімкнення освітленням і кнопка активації таймера, який можна виставити на максимальний час 5 хвилин. А ось на яскравості світлодіодної підсвітки, яка нараховує дві лампи по 0.5 Вт, виробник вирішив заощадити. Окрім моделі у світлих тонах, у продажу є модифікації чорного та бежевого кольорів.
Модификації Kaiser EA-644 W Eco
Ціни на Kaiser EA-644 W Eco |
---|---|---|---|---|
Kaiser EA-644 ElfEm Eco бежевий | від 17 564 грн. | 1 пропозиція | ||
Kaiser EA-644 W Eco білий | від 14 299 грн. | 8 пропозицій | ||
Kaiser EA-644 Eco чорний | від 13 932 грн. | 7 пропозицій |