Витяжка Kaiser EA-1145 S Eco чорний
Фото 5 |
Kaiser EA-1145 S Eco чорний нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EA-1145 S Eco чорний
Усі ціни 12 →Кухонна витяжка Kaiser EA 1145 S Eco | 44 499 грн. |
KAISER EA 1145 S Eco | 40 399 грн. |
Вытяжка Kaiser ea 1145 s Eco | 43 965 грн. |
Витяжка вбудована Kaiser EA 1145 S Eco 159-01 | 44 499 грн. |
Витяжка Kaiser EA 1145 S Eco | 45 170 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Kaiser EA-1145 S Eco
Ціни на Kaiser EA-1145 S Eco |
---|---|---|---|---|
Kaiser EA-1145 Eco нержавіюча сталь | від 32 699 грн. | 14 пропозицій | ||
Kaiser EA-1145 S Eco чорний | від 40 399 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →