Витяжка Kaiser AT-8438 F Eco чорний
Kaiser AT-8438 F Eco чорний потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser AT-8438 F Eco чорний
Усі ціни 13 →Kaiser Kaiser AT 8438 F Eco | 26 699 грн. |
KAISER AT 8438 F Eco | 24 699 грн. |
Витяжка Kaiser AT 8438 F Eco | 29 081 грн. |
Вытяжка Kaiser at 8438 f Eco | 28 225 грн. |
Витяжка Kaiser AT 8438 F Eco 138-01 | 26 699 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kaiser AT-8438 F Eco
Ціни на Kaiser AT-8438 F Eco |
---|---|---|---|---|
Kaiser AT-8438 FW Eco білий | від 25 777 грн. | 11 пропозицій | ||
Kaiser AT-8438 F Eco чорний | від 24 699 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →