Витяжка Kaiser EA-945 Eco нержавіюча сталь (041455)
Kaiser EA-945 Eco нержавіюча сталь 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EA-945 Eco нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Kaiser Kaiser EA 945 Eco | 22 599 грн. |
KAISER EA 945 Eco | 20 333 грн. |
Витяжка вбудована Kaiser EA 945 Eco 173-01 | 22 599 грн. |
Кухонная вытяжка Kaiser EA 945 Eco | 21 019 грн. |
Kaiser EA 945 Eco | 22 190 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →