Витяжка Kaiser A-6315 ElfEm бежевий
Kaiser A-6315 ElfEm бежевий потужна бежевий бордовий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kaiser A-6315 ElfEm
Ціни на Kaiser A-6315 ElfEm |
---|---|---|---|---|
Kaiser A-6315 ElfEm бежевий | від 18 699 грн. | 2 пропозиції | ||
Kaiser A-6315 RotEm бордовий | від 18 699 грн. | 1 пропозиція | ||
Kaiser A-6315 Em чорний | від 18 699 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →