Витяжка Kaiser AI-5407 нержавіюча сталь
Kaiser AI-5407 нержавіюча сталь 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser AI-5407 нержавіюча сталь
Усі ціни 12 →Kaiser Kaiser AI 5407 | 31 499 грн. |
Кухонна витяжка Kaiser AI 5407 | 33 704 грн. |
Вытяжка Kaiser ai 5407 | 33 299 грн. |
Витяжка Kaiser AI 5407 107-01 | 31 499 грн. |
Кухонная вытяжка Kaiser AI 5407 | 29 281 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →