Витяжка Kaiser AT-6438 F Eco чорний
Kaiser AT-6438 F Eco чорний потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser AT-6438 F Eco чорний
Усі ціни 14 →Kaiser Kaiser AT 6438 F Eco | 25 399 грн. |
Кухонна витяжка Kaiser AT 6438 F Eco | 27 177 грн. |
KAISER AT 6438 F Eco | 23 043 грн. |
Витяжка Kaiser AT 6438 F Eco | 27 686 грн. |
Вытяжка Kaiser at 6438 f Eco | 26 850 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Kaiser AT-6438 F Eco
Ціни на Kaiser AT-6438 F Eco |
---|---|---|---|---|
Kaiser AT-6438 FW Eco білий | від 24 599 грн. | 10 пропозицій | ||
Kaiser AT-6438 F Eco чорний | від 23 043 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →