Витяжка Kaiser EA-1047 W Eco білий
Kaiser EA-1047 W Eco білий 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EA-1047 W Eco білий
Усі ціни 11 →Кухонна витяжка Kaiser EA 1047 W Eco | 42 157 грн. |
KAISER EA 1047 W Eco | 37 399 грн. |
Вытяжка Kaiser ea 1047 w Eco | 41 650 грн. |
Витяжка Kaiser EA 1047 W Eco 157-01 | 39 399 грн. |
Кухонная вытяжка Kaiser EA 1047 W Eco | 36 652 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →