Пилосос
Karcher WD 5 P (1.348-194.0)
Відео 7Фото 2 |
Karcher WD 5 P |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WD 5 P
Усі ціни 8 →Господарський пилосос Karcher WD 5 + органайзер 9.611-320.0 | 8 299 грн. |
Karcher WD 5 P V-25/5/22 1.628-306.0 | 12 080 грн. |
Karcher WD 5 P | 13 325 грн. |
Karcher WD 5 P V-25/5/22 1.628-306.0 | 12 684 грн. |
Професійний пилосос Karcher WD 5 P (1.628-306.0) | 12 755 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →