Пилосос
Karcher Hv 1/1 Bp Fs (1.394-221.0)
Відео 5Фото 4 |
Karcher Hv 1/1 Bp Fs |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher Hv 1/1 Bp Fs
Усі ціни 12 →Пилосос Karcher HV1/1 Bp Fs (1.394-262.0) | 6 670 грн. |
Karcher HV 1/1 Bp Fs (1.394-221.0) | 19 799 грн. |
Пилосос Karcher HV 1/1 Bp Fs (wersja bez a i ładowarki) 1.394-262.0 | 10 250 грн. |
Karcher HV 1/1 Bp Fs (wersja bez a i ładowarki) 1.394-262.0 | 10 000 грн. |
Karcher HV 1/1 Bp Fs (wersja bez a i ładowarki) 1.394-262.0 | 10 250 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →