Пилосос
Karcher VC 4 Cordless Premium myHome (1.198-640.0)
Відео 5Фото 6 |
Karcher VC 4 Cordless Premium myHome |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher VC 4 Cordless Premium myHome
Усі ціни 56 →Пилосос Karcher VC 4 my Home Premium (1.198-640.0) | 11 549 грн. |
Акумуляторний пилосос Karcher VC 4 Cordless Premium myHome 1.198-640.0 | 11 999 грн. |
Пилосос ручний KARCHER VC 4 Cordless Premium myHome | 11 999 грн. |
Karcher Karcher VC 4 CORDLESS PREMIUM MYHOME (1.198-640.0) | 11 549 грн. |
Акумуляторний пилосос Karcher VC 4 Premium Cordless my Home (1.198-640.0) | 11 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →