Мийка високого тиску Karcher K 4 Compact 1.637-500.0
Відео 2Фото 10 |
Karcher K 4 Compact 1.637-500.0 |
|
Компактна і продуктивна побутова мийка високого тиску з зручним пістолетом і двома популярними насадками: струменевого трубкою Vario Power і фрезу. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на користувачів, які використовують мийку 3-4 разів на тиждень. Обладнана довговічним колекторним електродвигуном (1800 Вт) і надійної фірмової помпою. Ця пара гарантує гідний рівень продуктивності (до 7 л/хв) і значний тиск (до 130 бар).
Конструкція струминної трубки Vario Power дозволяє плавно регулювати тиск струменя обертанням кінцевий секції. Фреза для бруду з роторним соплом створює обертову точкову струмінь, яка ефективно знімає стійкі забруднення, а також може очищати поверхні від нальотів біологічної природи і моху. Основні конструктивні елементи мийки високого тиску Karcher K 4 Compact 1.637-500.0 обладнані надійними швидкороз'ємними сполуками Quick Connect, радикально спрощують зборку і розбирання.
Міцний пластиковий корпус пристрою має зручну телескопічну ручку і колеса, які допомагають легко переміщати пристрій вагою 11 кг до місця робіт. Така мийка допоможе швидко і ефективно очистити легковий автомобіль або позашляховик, причіп, мотоцикл і велосипед. Здатна зняти забруднення з садового інвентарю та пластикових меблів. Приведе в порядок огорожі, невеликі фасади, зовнішні сходи і тераси.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 4 Compact 1.637-500.0
Усі ціни 20 →Мінімийка високого тиску Karcher K 4 Compact (1.637-500.0) | 8 299 грн. |
Мийка високого тиску Karcher K 4 Compact (1.637-500.0) | 8 299 грн. |
Минимойка Karcher K4 Compact (1.637-500.0) | 8 496 грн. |
Karcher K 4 Compact (1.637-500.0) | 8 415 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher K 4 Compact (1.637-500.0) 1.637-500.0 | 9 156 грн. |