Мийка високого тиску Karcher K 5 Compact Home (1.630-753.0)
Фото 12 |
Karcher K 5 Compact Home |
|
Компактна мийка побутового призначення для видалення забруднень середнього ступеня «тяжкості». У комплектації Home Kit до агрегату йдуть на додачу пристосування для очищення плоских поверхонь, а також засіб 3-в-1 для чищення каменю і фасадів. Модель працює під початком 2100-ватного електрорушка з водяним охолодженням, що підкріплюється 145-сильною помпою з продуктивністю перекачування водних мас до 500 л/год.
Додатково Karcher K 5 Compact Home комплектується шлангом високого тиску 8-метрової довжини і розпилювальним пістолетом з швидкознімним конектором Quick Connect. На регульованій струменевій трубці Vario Power реалізована можливість встановити тиск під тип поверхні, що очищається. Ще один корисний аксесуар в комплекті поставки-фреза для бруду, яка дозволяє позбутися від стійких і непіддатливих забруднень. У режимі самовсмоктування стоячої води фільтр оберігає насос від попадання частинок бруду. У корпусі агрегату передбачаються ніші для зберігання миючих пристосувань і система змотування водяного шланга.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 5 Compact Home
Усі ціни 23 →Karcher K 5 Compact Home (1.630-753.0) | 14 600 грн. |
Минимойка высокого давления Karcher K 5 Compact Home (1.630-753.0) 1.630-7 | 16 103 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Karcher K5 Compact Home 1.630-753.0 | 16 195 грн. |
Karcher K5 Compact Home 1.630-753.0 | 15 800 грн. |
Karcher K 5 Compact Home | 21 402 грн. |