Підлогомийна машина Karcher FC 5 Cordless
Відео 2Фото 4 |
Karcher FC 5 Cordless |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher FC 5 Cordless
Усі ціни 19 →Пилосос Karcher FC 5 Cordless (1.055-601.0) FC 5 Cordless (1.055-601.0) | 11 820 грн. |
Миючий пилосос Karcher FC 5 Cordless (1.055-601.0) | 11 760 грн. |
Порохотяг Karcher Fc 5 Cordless (1.055-601.0) | 12 486 грн. |
Karcher FC 5 Cordless (1.055-601.0) | 11 750 грн. |
Моющий пылесос Karcher FC 5 Cordless (1.055-601.0) | 12 162 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →