Пилосос
Karcher T 15/1 HEPA (1.355-235.0)
Фото 3 |
Karcher T 15/1 HEPA |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher T 15/1 HEPA
Усі ціни 55 →Пилосос сухого прибирання Karcher T 15/1 HEPA 1.355-235.0 | 20 999 грн. |
Karcher Karcher T 15/1 HEPA (1.355-235.0) | 20 999 грн. |
Пилосос промисловий Karcher T 15/1 HEPA (1.355-235.0) UA-UCRF | 20 989 грн. |
Пилосос професійний Karcher T 15/1 Hepa (1.355-235.0) 1.355-235.0 | 20 999 грн. |
Пылесос Karcher T 15/1 Hepa (1.355-235.0) | 20 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →