Акустична система KEF R700
KEF R700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KEF R700
Акустична система KEF R7 META Walnut | 222 000 грн. |
Акустична система KEF R7 META Black | 222 000 грн. |
Акустична система KEF R7 META White | 222 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →