Спальний мішок Fjord Nansen Hamar Mid
Fjord Nansen Hamar Mid |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Hamar Mid
Усі ціни 13 →Спальний мішок Fjord Nansen HAMAR MID left zip 38256 | 3 100 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Hamar Mid Right (fn41318) fn41318 | 3 100 грн. |
Спальный мешок Fjord Nansen Hamar Mid Left Zip (38256) 38256 | 3 100 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Hamar Mid Left Zip Синій (fn38256) | 3 100 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen HAMAR MID right zip 41318 | 3 100 грн. |
ще 8 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Hamar L — довжина мішка 205 см, ширина в плечах 80 см, ширина в ногах 50 см, вага 1,5 кг
- Модель Hamar XL — довжина мішка 225 см, ширина в плечах 85 см, ширина в ногах 55 см, вага 1,6 кг
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →