Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x1200
від 3 776 до 6 738 грн. Порівняти ціни 16 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 11 85
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x1200
Сортувати
Kermi Kermi FKO 11 500x1200 | 3 906 грн. |
Радиатор отопления Kermi Profil-K FK0 11 500X1200 мм 1102 Вт | 6 103 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK011 500x1200 (FK0110512W02) | 5 044 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x1200 | 5 646 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо