Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 500x1100 (FK0220511W02)
від 5 930 до 11 052 грн. Порівняти ціни 33 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 500x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 500x1100
Сортувати
Kermi Kermi Therm-x2 Profil-K FK0 22 500x1100 | 7 556 грн. |
Kermi Kermi FKO 22 500x1100 | 7 110 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 500X1100 тисячі шістсот д | 7 556 грн. |
Радиатор отопления Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 500X1100 мм 1694 Вт | 7 528 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 500X1100 1694 Вт (FK0220511W02) | 7 556 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо