Духова шафа Kernau KBO 1074.1 PT X
Фото 4 |
Kernau KBO 1074.1 PT X нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBO 1074.1 PT X
Усі ціни 7 →Духовка електрична Kernau KBO 1074.1 PT X | 14 344 грн. |
Духовка электрическая Kernau KBO 1074.1 PT X | 16 547 грн. |
Kernau Piekarnik Kbo 1074.1 Pt X Netnet (\KBO10741PTX | 17 080 грн. |
Kernau Piekarnik Kbo 1074.1 Pt X Netnet (\KBO10741PTX | 17 507 грн. |
Kernau Piekarnik Kbo 1074.1 Pt X Netnet (\KBO10741PTX | 17 934 грн. |
Kernau KBO 1074.1 PT X | 22 755 грн. |
Kernau KBO 1074.1 PT X | 23 310 грн. |
Модификації Kernau KBO 1074.1 PT X
Ціни на Kernau KBO 1074.1 PT X |
---|---|---|---|---|
Kernau KBO 1074.1 PT X | від 14 344 грн. | 7 пропозицій | ||
Kernau KBO 1074.1 PT B | від 16 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →