Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-58 114.0060.685 585х520
Фото 10 |
Franke Maris MRG 610-58 114.0060.685 425х520585х520 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 610-58 114.0060.685 585х520
Усі ціни 17 →Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-58 114.0075.389 | 6 600 грн. |
Кухонная мойка Franke Maris MRG 610-58 114.0302.697 | 11 286 грн. |
Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-58 114.0075.390 | 6 600 грн. |
Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-58 114.0075.391 | 6 600 грн. |
Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-58 114.0079.802 | 6 600 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Franke Maris MRG 610-58 114.0060.685
Ціни на Franke Maris MRG 610-58 114.0060.685 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 610-42 114.0060.675 425х520 | від 7 887 грн. | 15 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 610-58 114.0060.685 585х520 | від 6 600 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →