Кухонна мийка Blanco Dalago 5 518848 515x510
Відео 1Фото 23 |
Blanco Dalago 5 518848 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Dalago 5 518848 515x510
Усі ціни 80 →Blanco DALAGO 5 антрацит 518521 | 11 010 грн. |
Мийка Blanco DALAGO 5 518521 | 9 690 грн. |
Blanco DALAGO 5 SILGRANIT | 9 909 грн. |
Кухонная мойка Blanco DALAGO 5 белый (518524) | 8 889 грн. |
BLANCO DALAGO 5 серый беж 518528 | 9 133 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Blanco Dalago 5 518848
Ціни на Blanco Dalago 5 518848 |
---|---|---|---|---|
Blanco Dalago 5 518848 515x510 | від 8 889 грн. | 80 пропозицій | ||
Blanco Dalago 6 514198 615x510 | від 9 392 грн. | 81 пропозиція | ||
Blanco Dalago 8 516634 815x510 | від 12 514 грн. | 72 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →