Литий диск KESKIN KT17 Hurricane KT17 HurrIcane 8x18/4x100 ET35 DIA63,4
Відео 1Фото 10 | від 8 264 до 10 580 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації KESKIN KT17 Hurricane 36
Характеристики
KESKIN KT17 HurrIcane 8x18/4x100 ET35 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KESKIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KESKIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KESKIN KT17 Hurricane KT17 HurrIcane 8x18/4x100 ET35 DIA63,4
Keskin KT17 HURRICANE (8J x 18 4x100 ET35 DIA63.4) MB На замовлення з Євро | 10 280 грн. |
Keskin KT17 W8.0 R18 PCD4x100 ET35 DIA63.4 MBP | 10 580 грн. |
Диски Keskin KT17 Hurricane 8x18 4x100 ET35 DIA63,4 (matt black painted) ( | 8 264 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі