Збірної диск KESKIN KT22 Retro 8x18/5x100 ET30 DIA57,1
Відео 9Фото 28 | від 9 503 до 14 812 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації KESKIN KT22 Retro 16
Характеристики
KESKIN KT22 Retro 8x18/5x100 ET30 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KESKIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KESKIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KESKIN KT22 Retro 8x18/5x100 ET30 DIA57,1
Keskin KT22 (8J x 18 5x100 ET30 DIA57.1) MB На замовлення з Європи. | 14 022 грн. |
Keskin Tuning KT22 MBP R18 W8.0 PCD5x100 ET30 DIA57.1 | 14 812 грн. |
Диски Keskin KT22 Retro 8x18 5x100 ET30 DIA57,1 (matt black painted) (1002 | 9 503 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі