Штампований диск KFZ 130400 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA67,1
від 3 143 до 3 300 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації KFZ 130400 1
Характеристики
KFZ 130400 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 130400 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA67,1
Стальные диски ALST (KFZ) 130400 HybridRad R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67. | 3 173 грн. |
Диски ALST (KFZ) 130400 HybridRad 6,5x16 5x114,3 ET50 DIA67,1 (silver) | 3 143 грн. |
Сталеві диски ALST (KFZ) 130400 HybridRad R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 | 3 300 грн. |
Закрити
Схожі