Штампований диск KFZ 6011 6x16/5x118 ET68 DIA71,1
від 2 825 до 4 001 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):68 мм |
Модифікації KFZ 6011 1
Характеристики
KFZ 6011 6x16/5x118 ET68 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 6011 6x16/5x118 ET68 DIA71,1
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 6011 R16 W6 PCD5x118 ET68 DIA71.1 (black) 100131 | 3 847 грн. |
Диски ALST (KFZ) 6011 6x16 5x118 ET68 DIA71,1 (black) | 3 968 грн. |
KFZ 6011 (R16 W6.0 PCD5x118 ET68 DIA71) черный | 3 655 грн. |
Диск KFZ 6011 Black R16 W6,0 PCD5x118 ET68 DIA71 | 3 694 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 6011 6x16 5x118 ET68 DIA71.1 Black | 3 727 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі