Штампований диск KFZ 7680 6x15/4x98 ET44 DIA58
від 2 715 до 3 542 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації KFZ 7680 1
Характеристики
KFZ 7680 6x15/4x98 ET44 DIA58 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 7680 6x15/4x98 ET44 DIA58
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 7680 R15 W6 PCD4x98 ET44 DIA58.1 (black) 1000663 | 2 840 грн. |
ALST 7680 6,0x15/4x98 D58,0 ET44 B | 2 838 грн. |
KFZ 7680 (R15 W6.0 PCD4x98 ET44 DIA58) черный | 2 715 грн. |
Диски ALST (KFZ) 7680 6x15 4x98 ET44 DIA58,1 (black) | 2 811 грн. |
KFZ ALST (KFZ) 7680 B R15 W6 PCD4x98 ET44 DIA58 | 2 750 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 7680 6x15 4x98 ET44 DIA58 Black | 2 741 грн. |
Диск KFZ 7680 black R15 W6,0 PCD4x98 ET44 DIA58 | 2 788 грн. |
ALST (KFZ) 7680 6x15 4x98 ET44 DIA58 Black | 3 542 грн. |
ALST (KFZ) 7680 6x15 4x98 ET44 DIA58 Black | 2 868 грн. |
Закрити
Схожі