Штампований диск KFZ 9943 7,5x17/4x108 ET29 DIA65,1
від 4 092 до 4 510 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації KFZ 9943 1
Характеристики
KFZ 9943 7,5x17/4x108 ET29 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9943 7,5x17/4x108 ET29 DIA65,1
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 9943 Peugeot R17 W7.5 PCD4x108 ET29 DIA65.1 (bla | 4 315 грн. |
Диски ALST (KFZ) 9943 Peugeot 7,5x17 4x108 ET29 DIA65,1 (black) | 4 314 грн. |
KFZ 9943 (R17 W7.5 PCD4x108 ET29 DIA65.1) черный | 4 212 грн. |
KFZ KFZ 9943 R17 W7.5 PCD4x108 ET29 HUB65 | 4 510 грн. |
ALST (KFZ) 9943 (7.5J x 17 4x108 ET29 DIA65.1) Black На замовлення з Європ | 4 400 грн. |
ALST (KFZ) 9943 7.5x17 4x108 ET29 DIA65.1 Black | 4 092 грн. |
Сталеві диски ALST (KFZ) 9943 Peugeot R17 W7.5 PCD4x108 ET29 DIA65.1 (blac | 4 488 грн. |
Закрити
Схожі