Штампований диск KFZ 9998 7x17/5x114,3 ET35 DIA60,1
від 3 522 до 4 444 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації KFZ 9998 1
Характеристики
KFZ 9998 7x17/5x114,3 ET35 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9998 7x17/5x114,3 ET35 DIA60,1
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 9998 Toyota R17 W7 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 (blac | 3 689 грн. |
ALST 9998 7,0x17/5x114,3 D60,1 ET35 B | 3 637 грн. |
Диски ALST (KFZ) 9998 Toyota 7x17 5x114,3 ET35 DIA60,1 | 3 677 грн. |
KFZ 9998 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1) черный | 3 522 грн. |
ALST (KFZ) Легковий диск ALST (KFZ) 9998 BLACK R17 W7 PCD5X114.3 ET35 DIA6 | 3 680 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі