Велосипед Kinetic Storm 29 2023 frame 18
Фото 4 | 14 842 грн. Купити! Велосипед 29" Kinetic STORM (2023) Бирюзовый (мат) 18" (170-177 см ) 23-12VeloGO.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Kinetic Storm 29 2023 frame 18 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kinetic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kinetic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kinetic Storm 29 2023 frame 18
Ціни на Kinetic Storm 29 2023 frame 18 |
---|---|---|---|---|
Kinetic Storm 29 2023 frame 18 | від 14 842 грн. | 1 пропозиція | ||
Kinetic Storm 29 2023 frame 20 | від 14 480 грн. | 5 пропозицій | ||
Kinetic Storm 29 2023 frame 22 | від 14 480 грн. | 9 пропозицій |