Велосипед Kinetic Storm 29 2023 frame 22
Фото 4 |
Kinetic Storm 29 2023 frame 22 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kinetic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kinetic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kinetic Storm 29 2023 frame 22
Усі ціни 9 →Велосипед 29" Kinetic STORM (2023) Бирюзовый (мат) 22" (185-200 см) 23-127 | 14 842 грн. |
Kinetic Велосипед Kinetic STORM 29" размер XL рама 22” 2023 Серый 23-003 | 14 842 грн. |
Велосипед KINETIC 29" STORM 22” бірюзовий (23-127) 23-127 | 14 842 грн. |
Велосипед 29 Kinetic Storm 2023 22 бирюзовый 23-127 | 14 480 грн. |
Велосипед 29" Kinetic STORM (2023) Синий 22" (185-200 см) 23-004 | 14 842 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Kinetic Storm 29 2023 frame 22
Ціни на Kinetic Storm 29 2023 frame 22 |
---|---|---|---|---|
Kinetic Storm 29 2023 frame 18 | від 14 842 грн. | 1 пропозиція | ||
Kinetic Storm 29 2023 frame 20 | від 14 480 грн. | 5 пропозицій | ||
Kinetic Storm 29 2023 frame 22 | від 14 480 грн. | 9 пропозицій |