Велосипед Ardis Titan 29 frame 19.5
Ardis Titan 29 frame 19.5 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardis Titan 29 frame 19.5
Усі ціни 6 →Велосипед 29 Ardis Titan MTB 2018 19 серый 0197/grey | 13 206 грн. |
Велосипед Ardis Titan 29" 21" 2023 Сірий (0197) | 14 693 грн. |
Велосипед Ardis Titan 29" 19" 2023 Сірий (0197/19) | 14 693 грн. |
Велосипед Ardis MTB 29 AL Titan Сіро-чорний (0197-1) | 14 404 грн. |
Велосипед Ardis MTB 29 AL Titan Сіро-чорний (0197-2) | 14 404 грн. |
Велосипед Ardis MTB 29 AL Titan Сіро-чорний (0197-3) | 14 404 грн. |
Це мій перший велосипед для починань. Відмінна модель з гарним базовим groupset. Подивився дуже багато оглядів на індустрію велосипедів і цей більше сподобався. Ціна якість на висоті! Також, приємно було так як на всіх сайтах 21 швидкість, а за фактом приїхало 24 + передні зірки і шатуни від Shimano, що дуже приємно. Хороші базові (не топові) деталі Shimano є повністю алюмінієвою рамою, виделкою SunTour. Рама без ґрунтовки дуже критично, принаймні мені так здалося, сталевий кермо, що не критично. Александр Польшаков: користуюся Ardis Titan 29 frame 19.5 менше місяця |
Додати відгук