Велосипед Kinetic Storm 29 2023 frame 20
Фото 4 |
Kinetic Storm 29 2023 frame 20 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kinetic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kinetic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kinetic Storm 29 2023 frame 20
Велосипед 29" Kinetic STORM (2023) Бирюзовый (мат) 20" (175-185 см) 23-126 | 14 842 грн. |
Kinetic Велосипед Kinetic STORM 29" размер L рама 20” 2023 Бирюзовый 23-12 | 14 842 грн. |
Велосипед KINETIC 29" STORM 20” бірюзовий (23-126) 23-126 | 14 842 грн. |
Велосипед 29 Kinetic Storm 2023 20 бирюзовый 23-126 | 14 480 грн. |
Велосипед 29" Kinetic STORM (2023) Серый (мат) 20" (175-185 см) 23-001 | 14 842 грн. |
Модификації Kinetic Storm 29 2023 frame 20
Ціни на Kinetic Storm 29 2023 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Kinetic Storm 29 2023 frame 18 | від 14 842 грн. | 1 пропозиція | ||
Kinetic Storm 29 2023 frame 20 | від 14 480 грн. | 5 пропозицій | ||
Kinetic Storm 29 2023 frame 22 | від 14 480 грн. | 9 пропозицій |