Велосипед Kinetic Storm 29 2022 frame 22
Фото 3 |
Kinetic Storm 29 2022 frame 22 рама 20"рама 22" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kinetic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kinetic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kinetic Storm 29 2022 frame 22
Усі ціни 8 →Велосипед 29" Kinetic Storm (2022) красный 22" (185-200 см) 22-129 | 13 325 грн. |
Kinetic Велосипед Kinetic STORM 29" 2022, размер XL, Серый 22-219 | 14 842 грн. |
Велосипед KINETIC 29" STORM 22" сірий 2022 (22-219) 22-219 | 14 842 грн. |
Велосипед 29 Kinetic Storm 2022 22 красный/черный 22-129 | 13 000 грн. |
Велосипед 29" Kinetic Storm (2022) серый 22" (185-200 см) 22-219 | 14 842 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Kinetic Storm 29 2022 frame 22
Ціни на Kinetic Storm 29 2022 frame 22 |
---|---|---|---|---|
Kinetic Storm 29 2022 frame 20 | від 14 480 грн. | 4 пропозиції | ||
Kinetic Storm 29 2022 frame 22 | від 13 000 грн. | 8 пропозицій |