Велосипед Kinetic Profi 26 2021 frame 15
Фото 4 |
Kinetic Profi 26 2021 frame 15 рама 13"рама 15" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kinetic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kinetic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kinetic Profi 26 2021 frame 15
Усі ціни 12 →Велосипед 26" Kinetic PROFI красный металлик 15" (150-160 см) 21-143 | 13 079 грн. |
Kinetic Велосипед Kinetic PROFI 26” 2021, размер S, black 21-141 | 13 079 грн. |
Велосипед KINETIC 26" PROFI 15" червоний металік (21-143) 21-143 | 13 079 грн. |
Велосипед 26 Kinetic Profi 2021 15 черный 21-141 | 12 760 грн. |
Велосипед 26" Kinetic PROFI серо-зеленый 15" (150-160 см) 21-257 | 13 079 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Kinetic Profi 26 2021 frame 15
Ціни на Kinetic Profi 26 2021 frame 15 |
---|---|---|---|---|
Kinetic Profi 26 2021 frame 13 | від 12 760 грн. | 4 пропозиції | ||
Kinetic Profi 26 2021 frame 15 | від 12 760 грн. | 12 пропозицій |