Набір інструментів Yato YT-0365
Yato YT-0365 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0365
Усі ціни 13 →Набор ключей рожково-накидных Yato 6-32 в чехле, 25 шт YT-0365 | 5 299 грн. |
Набор ключей комбинированных Yato 25ед. (YT-0365) | 5 610 грн. |
Комплект ключів ріжково-накидних YATO 6-32мм, 25шт. (YT-0365) | 4 727 грн. |
Ключ Ято 25 шт. (YT-0365) YT-0365 | 4 667 грн. |
Ключ Yato 25 шт. (YT-0365) YT-0365 | 4 513 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Yato YT-0365:
- Розміри:
- 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →