Набір інструментів KING TONY 7528MR
KING TONY 7528MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 7528MR
Усі ціни 10 →Набор инструментов 1/2", 1/4" King Tony в кейсе, 128 шт 7528MR01 | 16 799 грн. |
Набір інструментів універсальний 1/4"+1/2" King Tony з тріскачками (128 од | 19 594 грн. |
Набор инструмента King Tony 1/4",1/2",128 ед. 6PT (7528MR01) | 20 096 грн. |
Набір інструментів KING TONY 128 шт. 1/4" та 1/2" (7528MR01) 7528MR01 | 20 096 грн. |
KING TONY 1/4''+1/2'' 128 шт. (7528MR01) 1/4\'\'+1/2\'\'128шт.(7528MR01) | 20 095 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →