Набір інструментів KING TONY 1826MR
KING TONY 1826MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 1826MR
Усі ціни 7 →Набор ключей торцевых Г-образных King Tony 26ед. (1826MR) | 13 614 грн. |
Ключ KING TONY Г-образный 26 шт., 8-19 мм (1826MR) 1826MR | 11 620 грн. |
Ключ KING TONY Г-подібний 26 шт., 8-19 мм (1826MR) 1826MR | 13 613 грн. |
KING TONY 26 шт. (1826MR) 26шт.(1826MR) | 13 615 грн. |
KING TONY Ключ KING TONY Г-подібний 26 шт., 8-19 мм (1826MR) 1826MR | 13 613 грн. |
Комплект торцевих L-подібних ключів KING TONY 6-32 мм, 26 од. (1826MR) | 13 614 грн. |
Ключ KING TONY Г-подібний 26 шт., 8-19 мм (1826MR) | 15 994 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів KING TONY 1826MR:
- Розміри:
- 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →