Біти / торцеві голівки TOPTUL GEA3005
Фото 3 |
TOPTUL GEA3005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GEA3005
Усі ціни 10 →Набор головок 3/8" Toptul GEA3005 на ложементе, 30 шт | 3 515 грн. |
Набор инструментов в ложементе Toptul 30ед. (GEA3005) | 3 515 грн. |
Набір інструментів TOPTUL 3/8" 30шт (GEA3005) | 3 515 грн. |
Набор инструментов TOPTUL GEA3005 | 3 515 грн. |
Трещотки и головки в ложементе 3/8 30ед. TOPTUL GEA3005 | 3 515 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →