USB-флешка Kingston DataTraveler microDuo 3C 32 ГБ (DTDUO3C/32GB)
Відео 11Фото 11 | Очікується у продажу 493 грн. Інтерфейс підключення: USB 3.2 gen1 та USB-C; Матеріал корпуса: пластик; Гарантія виробника: 5 років; |
Kingston DataTraveler microDuo 3C 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 2 2 |
Брал для использования с новым MacBook - в нем нету обычных USB. Полностью доволен. Металлический корпус, разъем Type C Легко потерять - такая маленькая щойно купив(ла) Kingston DataTraveler microDuo 3C рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler microDuo 3C
Ціни на Kingston DataTraveler microDuo 3C |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler microDuo 3C 16 ГБ | від 1 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 64 ГБ | від 335 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 128 ГБ | від 475 грн. | 28 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 256 ГБ | від 786 грн. | 32 пропозиції |