USB-флешка Kingston DataTraveler microDuo 3C 256 ГБ
Відео 11Фото 11 |
Kingston DataTraveler microDuo 3C 256Gb |
|
Надкомпактний USB Flash накопичувач ємністю 256 Гб, що має оригінальну конструкцію, яка включає відразу два популярні варіанти інтерфейсу USB 3.1 Gen1. Користувач може використовувати як традиційний роз'єм Type-A, так і сучасніший реверсивний Type-C (обидва інтерфейси одночасно не працюють). Корпус накопичувача пристрою виконаний з алюмінію, а міцний пластиковий поворотний ковпачок захищає порт USB-C.
Завдяки такому компонування накопичувач Kingston DataTraveler microDuo 3C 256 ГБ може підключатися до будь-яких ПК, ноутбуків та ультрабуків, включаючи моделі Apple MacBook. Також можливе пряме підключення до планшетів та смартфонів, оснащених роз'ємом Type-C з підтримкою функції OTG. Зв'язування якісної Flash-пам'яті та надійного контролера дозволяє демонструвати гідну швидкість послідовного читання (до 100 Мбайт/с) та помірну швидкість запису (до 15 Мбайт/с).
Такі показники дають можливість оперативно переміщувати файли між персональним комп'ютером, планшетом, смартфоном та ноутбуком без організації мережевих з'єднань чи використання хмарних сервісів. Так само накопичувач підійде на роль надійного носія цифрового ключа і може використовуватися для зберігання значних обсягів користувальницького цифрового контенту. Повністю сумісний з операційними системами Windows 11/10/8.1/8/7, Mac OS 10.12.x+, Linux 2.6.x+ та ChromeOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston DataTraveler microDuo 3C 256 ГБ
Усі ціни 33 →USB-флешка Kingston 256GB DataTraveler microDuo 3C Silver Usb 3.2/Type C ( | 853 грн. |
USB-флешка Kingston 256GB DataTraveler microDuo 3C Silver Usb 3.2/Type C ( | 846 грн. |
KINGSTON 256GB USB 3.2 Gen1 + Type-C DT microDuo 3C (DTDUO3CG3/256GB) | 909 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 256GB Type-C Kingston DataTraveler microDuo 3C (DT | 909 грн. |
Флеш-пам'ять USB Kingston DT microDuo 3C 256GB USB-A+USB-C (DTDUO3CG3/256G | 909 грн. |
0 0 2 2 |
Брал для использования с новым MacBook - в нем нету обычных USB. Полностью доволен. Металлический корпус, разъем Type C Легко потерять - такая маленькая щойно купив(ла) Kingston DataTraveler microDuo 3C рекомендую купити обов'язково |
Модификації Kingston DataTraveler microDuo 3C
Ціни на Kingston DataTraveler microDuo 3C |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler microDuo 3C 16 ГБ | від 1 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 64 ГБ | від 335 грн. | 26 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 128 ГБ | від 474 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 256 ГБ | від 786 грн. | 33 пропозиції |