USB-флешка Kingston DataTraveler Micro 64 ГБ
Відео 6 |
Kingston DataTraveler Micro 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler Micro 64 ГБ
Усі ціни 7 →Kingston 64 GB DataTraveler Micro USB 3.2 Metal (DTMC3G2/64GB) | 341 грн. |
Kingston 64GB DataTraveler Micro (DTMC3G2/64GB) dtmc3g2/64gb | 349 грн. |
Флешка Kingston USB 3.2 DT Micro 64GB (DTMC3G2/64GB) | 349 грн. |
Kingston DTMC3G2/64GB — Флеш-накопичувач DataTraveler Micro 64GB USB 3.2 | 353 грн. |
Kingston DT Micro 64GB USB 3.2 (DTMC3G2/64GB) DTMicro64GBUSB3.2(DTMC3G2/64 | 349 грн. |
Kingston 64 GB DataTraveler Micro USB 3.2 Metal (DTMC3G2/64GB) DTMC3G2/64G | 312 грн. |
USB флеш накопичувач Kingston 64GB DataTraveler Micro USB 3.2 (DTMC3G2/64G | 349 грн. |
5 лютого 2015, 21:42
Как снять Защиту от записи с Kingston 32G DTmicro? #
anonim
13 лютого 2014, 18:17
Колпачек #
Есть ли фиксаторы для того чтоб колпачок плотно садился и сам не спадал? Соответствует ли скорость записи, чтении указанной производителями в описании?
Вадим
20 січня 2014, 20:05
Корпус #
С какого материала здесь сделан корпус: твердый пластмасс ли прорезиненный? Ушко есть для того чтоб можно было ее привязать?
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →