USB-флешка Kingston DataTraveler Max 256 ГБ (DTMAX/256GB)
Відео 18Фото 8 |
Kingston DataTraveler Max 256Gb |
|
Надшвидкісний USB Flash накопичувач середньої ємності (256 Гб) у стильному ребристому пластиковому корпусі з практичною зсувною конструкцією, швидкодіючим інтерфейсом USB-C 3.2 Gen2 та світлодіодним індикатором активності. Один із найпродуктивніших масових флеш-накопичувачів 2021 року на вітчизняному ринку. Відрізняється роз'ємом підключення (USB-C) та неймовірно високою швидкістю читання/запису, що досягає 1000 та 900 Мбайт/с відповідно.
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для користувачів, які часто записують значні обсяги даних і належать до власного часу як дійсно важливого ресурсу. Накопичувач Kingston DataTraveler Max 256 ГБ ідеальний для перенесення та коротко/середньострокового зберігання значного обсягу даних. Завдяки значній високій швидкості читання/запису, він підходить для ситуацій, які потребують оперативного копіювання/перенесення великих файлів, адже запис медіафайлу розміром 10 Гб займає не більше 15 сек (за умови повноцінної підтримки материнською платою інтерфейсу USB 3.2 Gen2). Міцний пластиковий корпус практично не дряпається і має стильний вигляд, який вдало поєднується з аксесуарами бізнес-класу. Завдяки універсальному роз'єму USB-C та підтримці функції OTG, накопичувач може легко підключатися до планшетів/смартфонів та використовуватися для резервного копіювання або перенесення інформації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston DataTraveler Max 256 ГБ
Усі ціни 24 →USB-флешка Kingston 256GB DataTraveler Max Black Usb 3.2 Gen 2 Type-C (DTM | 1 399 грн. |
USB-флешка Kingston 256GB DataTraveler Max Black Usb 3.2 Gen 2 Type-C (DTM | 1 412 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 256GB Type-C Kingston DataTraveler Max Black (DTMA | 1 479 грн. |
Накопитель Kingston 256GB USB 3.2 Type-C Gen 2 DT Max DTMAX/256GB | 1 208 грн. |
Kingston 256 GB DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 Type-C (DTMAX/256GB) | 1 119 грн. |
Модификації Kingston DataTraveler Max
Ціни на Kingston DataTraveler Max |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Max 256 ГБ | від 1 119 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Max 512 ГБ | від 2 189 грн. | 30 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Max 1024 ГБ | від 3 577 грн. | 33 пропозиції |