USB-флешка Kingston DataTraveler Kyson 128 ГБ (DTKN/128GB)
Відео 3Фото 19 |
Kingston DataTraveler Kyson 128Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler Kyson 128 ГБ
Усі ціни 31 →KINGSTON USB 3.2 128GB Gen1 DT Kyson (DTKN/128GB) | 549 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 128GB Kingston DataTraveler Kyson Silver/Black (DT | 549 грн. |
KINGSTON USB 3.2 128GB Gen1 DT Kyson (DTKN/128GB) | 549 грн. |
Kingston DT Kyson 128GB USB 3.2 (DTKN/128GB) Silver/Black | 549 грн. |
Накопитель Kingston 128GB USB 3.2 Gen1 DT Kyson DTKN/128GB | 438 грн. |
ще 20 пропозицій
1 2 1 2 |
не раджу, здаватиму та забиратиму гроші. ні на коробці написано що флешка має об'єм 128 Гб, насправді вона має 115 Гб, де ще 13 Гб ? Золик: користуюся Kingston DataTraveler Kyson 128Gb менше місяця |
Швидкість запису не 60МБайт/с. Перших приблизно 900Мбайт (з файлом об'ємом 4Гбайт) записує на швидкості 90-115Мбайт/с, а інший шматок файлу приблизно 30 Мбайт/с.
Знавши б, тоді б не купувавши. компактна низька швидкість запису 42: |
Корпус накопичувача нагрівається але не дуже сильно, при тестуванні файлом на 2ГБ (блоками по 4МБ) середня швидкість 47МБ на запис та 228МБ на читання. Досить швидка, компактна Іноді підключається за протоколом usb 2.0 Назар: користуюся Kingston DataTraveler Kyson 64Gb більше року |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler Kyson
Ціни на Kingston DataTraveler Kyson |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Kyson 32 ГБ | від 239 грн. | 26 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Kyson 64 ГБ | від 283 грн. | 29 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Kyson 128 ГБ | від 409 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler Kyson 256 ГБ | від 717 грн. | 33 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Kyson 512 ГБ | від 1 162 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →